REKLAMA

Nowy Powiat, Nowa Gmina Końskie. Dołącz!

Nowy Powiat, Nowa Gmina Końskie. Jeśli nie jesteś obojętny na to co dzieje się w naszym mieście, czy powiecie. Dołącz do nas! [ogłoszenie płatne] 

REKLAMA

Wspólnie zbudujmy nową jakość naszego miasta. Zapraszamy wszystkich, którym Końskie nie jest obojętne. Wojciech Owczarek, Robert Plech.

REKLAMA

REKLAMA

19 thoughts on “Nowy Powiat, Nowa Gmina Końskie. Dołącz!

 1. reda pisze:

  śmiechu warte 🙂

 2. Herhor pisze:

  Pan burmistrz ma konkurencję na dodatek z tej samej parafii. W szranki wyborcze staje mieszkaniec Kazanowa Czy okaże się wartym śmiechu czy wygranej to rozstrzygnie urna wyborcza . Dobrze by było przewietrzyć długie korytarze ratusza

 3. Kuki pisze:

  Poszły wyzwiska to znaczy mamy do czynienia z niskim poziomem rozmówcy

 4. Michał pisze:

  Co wybory to Nowy Powiat nowa Gmina. Panowie nic nie zrobiliście nowego to i teraz nie zrobicie taka prawda

 5. Konecczanka pisze:

  Kto sznurki trzyma a kto sznurki puści? Oby tylko była zmiana bo inaczej w Końskich będzie jeszcze gorzej.

 6. Konecczanka pisze:

  Panowie, z mieszkańcami to się trzeba spotykać, rozmawiać , składać deklaracje i brać odpowiedzialność!

 7. memory pisze:

  Nazywanie się nowym powiatem po 5 latach rządzenia nim bez rozliczenia własnych poprzednio deklarowanych „rewolucyjnych” zmian oraz wstawianie na plakacie zdjęcia sprzed kilku, a może nawet kilkunastu lat, to kompletnie nieprofesjonalne i nieuczciwe postępowanie.

 8. lutek pisze:

  to nie jest śmiechu warte. To jest opłakany stan. Te politykiery lokalne, walą gorzałę , w czapach się przewraca, ale idzie nowy powiat. Bronią straszą , KTO…………….?

 9. Jan pisze:

  Śmiać się czy płakać. Trzeba się najpierw rozliczyć a dopiero mówić o nowej jakości.
  Fakty są następujące:
  – chaos w planowaniu przebudowy dróg kategorii powiatowej (brak koordynacji branżowej na etapie projektowania i realizacji robót – efekt nowy asfalt (infrastruktura podziemna – szmelc)
  – przebudowa bezkolizyjna skrzyżowania koło niemieckiego sklepu – kadencja zeszła i NIC… (jakiś młokos się wypowiada na temat świateł ale kosztach eksploatacji już nie powie)
  – rozbudowa o nowoczesną bazę dydaktyczną z internatem Ośrodka Specjalnego w Baryczy – i nic… w dodatku coś koło drogi, coraz bardziej śmierdzi…) – może zdążycie się jeszcze tym zając.
  – rekordowy wzrost zatrudnienia w Starostwie…. już nie mówiąc o tych śmiesznych zarobkach (oczywiście z pomięciem tzw. nowej kasty członków i emisariuszy politycznych)
  – równia pochyła Szpitala Powiatowego – zastraszanie załogi, wprowadzanie dezinformacji, nieufności, likwidacja APTEKI, śmieszne remonty, czy tam modernizacje) – ogólnie spadek jakości świadczonych usług medycznych
  – obsadzanie intratnych jak na warunki koneckie – stołków przez osoby niekompetentne, bez przygotowania branżowego i doświadczenia,
  – grilowanie na uroczystościach z członkami związku Armii Krajowej, Żołnierzy Wyklętych (ludzi z postkomunistycznym DNA) – ogólnie wstyd…
  – nepotyzm, pycha, buta….
  – brak konkretnego programu rozwoju miasta i gminy Końskie,
  – BARAK MOŻLIWOŚCI zawiązania koalicji prócz PISSSSU, który przerżnie wybory…

 10. Herhor pisze:

  A więc Konecka lewico do dzieła . Pokaż coś nowego,przedstaw propozycje dla młodzieży tego miasta i nie zapominaj o koneckich seniorach . Macie szansę tylko musicie tylko wziąć się do ciężkiej roboty kampanijnej . Przecież Pan Owczarek jest nowy i nie uwikłany w koneckie gry polityczne, chociaż Pan Plech jako jego polityczny mentor może być przeszkodą Mieszkańcy Końskich jeszcze pamiętają o nieco ekstremalnych wyczynach Pana Roberta i jego kłopotach z prawem,a więc taki patron jest bardziej kamieniem niż trampoliną do politycznego sukcesu

  • Mefisto pisze:

   A ja wiem jak było z tym 'ekstremum’. Ale nie powiem, bo mnie to nie interesuje. Mam inne rzeczy do opowiedzenia, ale zainteresowanych na tym forum nie ma.

 11. Witek pisze:

  Pracownicy szpitala pamiętajcie przy wyborach. Jedna z tych osób ze zdjęcia powyżej pomogła wraz z koalicją PIS obsadziła nowego dyrektora w szpitalu. Czas im się odwdzięczyć.

 12. Anna1982 pisze:

  Puste, przedwyborcze słowa. Chcą teraz nagle zmieniać powiat, którym sami zarządzają ok kilku lat??? Są u władzy całą kadencję więc dlaczego tego nie zrobili???

 13. Ela pisze:

  I co roku te same obietnice,i systematycznie powiat jak i samo Końskie się wyludnia ,ciekawe dlaczego!

 14. Mefisto pisze:

  Wszystko byłoby w porządku. Wiele nowych nawierzchni dróg, szanują prawo, dobra atmosfera w starostwie. Jest tylko jedno ale: powiązania z policją. Policja ma swój określony zakres zadań. Nie mieści się w tym interesowanie się wyglądem podwórka czy tym, czy ktoś ma z czego żyć. To nie jest normalne, a reakcja człowieka na to jest jego adaptacją do trwającej nienormalnej sytuacji. I nawet jeżeli te powiązania dotyczą tylko jednej osoby, to o jedną za dużo.

 15. Huti Huti pisze:

  Nareszcie odsunie się Pana w kapeluszu i jego ekipę z UM…

 16. memory pisze:

  Odsunie się i co dalej? Kim się zastąpi? Co się poprawi w pracy urzędu? Jakie korzyści będą dla mieszkańców? Pan Owczarek i jego ekipa nie są nowi, jak próbują oszukać nas nazwą komitetu. „Sprawdzili” się już w starostwie przez ostanie 5 lat. Czy zmieniło się pod ich rządami cokolwiek na lepsze, jak szumnie obiecywali w poprzedniej kampanii wyborczej? Może wygrali więcej konkursów i projektów na finansowanie inwestycji powiatowych? Może przeprowadzili, w takim razie więcej inwestycji bez wsparcia z zewnątrz, jeśli nie potrzebowali współfinansowania? A może zapowiadane przez nich programy naprawcze, jakie mięli wprowadzić w szkolnictwie średnimi i w innych jednostkach im podległych, poprawiły w nich sytuację? No to może chociaż polityka zatrudnienia jaką prowadzą w powiecie zmieniła pracę starostwa na lepszą i ściągnęła choć jednego fachowca z prawdziwego zdarzenia? Podobne pytania i wiele innych trzeba zadawać obu Panom kandydatom, czyli panu Owczarkowi i panu Werensowi, bo przecież ich ugrupowania lub ekipy, rządzą w powiecie razem. Czy na pewno chcemy takich zmian w gminie, jakie nastąpiły w poprzedniej kadencji w powiecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *