REKLAMA

Ola Zbróg z Olimpii w kadrze Polski! Dwie zawodniczki w kadrze województwa [zdjęcia]

Rozgrywająca Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpia Końskie Aleksandra Zbróg (rocznik 2006) została powołana do kadry Polski w piłce ręcznej! Olimpijka weźmie udział w Centralnej Konsultacji Szkoleniowej swojej kategorii wiekowej w Szczyrku w dniach od 8 do 14 lutego. Olimpia może pochwalić się też powołaniami do reprezentacji województwa świętokrzyskiego dla Nadii Połeć, Leny Musielewicz oraz także Aleksandry Zbróg. 

REKLAMA

Na zdjęciu: Aleksandra Zbróg

Aleksandra Zbróg to uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich. Jej trenerem w Olimpii jest Dariusz Sokołowski. Występuje na prawym rozegraniu. Aleksandra otrzymała właśnie powołanie do wzięcia udziału w Centralnej Konsultacji Szkoleniowej w Szczyrku w dniach od 8 do 14 lutego 2021 roku. Gratulujemy!

Od lewej Aleksandra Zbróg Nadia Połeć i Lena Musielewicz

Z kolei na półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ciechanowie, który będzie miał miejsce w Ciechanowie w najbliższy weekend (06-07.02) do reprezentacji województwa świętokrzyskiego zostały powołane: Lena Musielewicz i Nadia Połeć (obie są uczennicami Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie) oraz także wspomniana Aleksandra Zbróg. Trzymamy kciuki za dobre występy naszych dziewczyn.

REKLAMA

 

REKLAMA

Dodaj komentarz