REKLAMA

Opel i Volkswagen zderzyły się w Jacentowie

W poniedziałek przed południem w miejscowości Jacentów w gminie Radoszyce doszło do czołowego zderzenia się samochodów osobowych marki Opel i Volkswagen. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

„W miejscowości Jacentów doszło do zdarzenia drogowego. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen jadąc od strony Radoszyc w kierunku drogi krajowej 74 nie dostosowała prędkości do panujących warunków. W wyniku tego na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka marki Opel Vivaro” – mówi starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W wyniku tej kolizji nikt nie doznał obrażeń. Kierujący oboma pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Opel i Volkswagen zderzyły się w Jacentowie

  1. KarolKoneckie pisze:

    Hmm… Niektórzy kierowcy (np. kierująca pojazdem marki volkswagen) coraz częściej są pewni swoich umiejętności. Uważają, że potrafią lepiej jeździć od innych. Dlaczego? Ponieważ przekraczają prędkość, wymuszają pierwszeństwo. To że jestem kierowcą ze stażem to nie znaczy że jestem zwolniony z myślenia. Należy pamiętać o innych uczestnikach na drodze….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *