REKLAMA

Oto najlepsze szkoły. Znamy wyniki rankingu miesięcznika Perspektywy na rok 2024

Znamy wyniki rankingu prowadzonego przez miesięcznik Perspektywy. Wśród liceów ogólnokształcących spośród naszych szkół w rankingu 2024 najwyżej znajduje się II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej. W rankingu techników najwyżej mamy Ekonomik!

REKLAMA

Licea Ogólnokształcące

REKLAMA

Najlepszym liceum w województwie świętokrzyskim jest LO im. św. Jadwigi Królowej z Kielc – zajmuje ono 39 miejsce w całym kraju. Spośród naszych szkół najwyżej znajduje się II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie – to 13 miejsce w województwie i 477 w kraju (awans o 11 pozycji). I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej uplasowało się na 26 pozycji w województwie i 885 w kraju (awans z 977 miejsca). Liceum Ogólnokształcące w Stąporkowie znalazło się 52 miejsce w województwie i powyżej 1000 miejsca w kraju.

Technika

Na świetnym ósmym miejscu w województwie mamy Technikum działające przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Końskich, czyli Ekonomik – w kraju to 260 pozycja. 34 miejsce w rankingu wojewódzkim i ponad 500 w kraju to Technikum działające przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich. Technikum ze Stąporkowa (Górka) znalazło się na 40 pozycji w województwie.

REKLAMA

One thought on “Oto najlepsze szkoły. Znamy wyniki rankingu miesięcznika Perspektywy na rok 2024

  1. Ja pisze:

    A wybitny ,,Mechanik” pod wodzą p. dyr Jakubowskiej, na którym jest miejscu?

Dodaj komentarz