REKLAMA

Otyłość nie dla nas. Projekt UKS KSSiR Końskie [wideo]

Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji prowadziło działania w ramach projektu „Otyłość nie dla nas”. Celem zadania jest aktywizacja ruchowa dzieci i młodzieży oraz przekazanie wiedzy na temat zdrowego odżywiania. 

REKLAMA

W ramach zadania odbył się szereg imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym, których głównym punktem wspólnym było pływanie. Uczniowski Klub Sportowy Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji chce poprzez tego typu zawody aktywizować dzieci i młodzież, zapobiegać otyłości wśród najmłodszych, a także doskonalić umiejętności pływackie uczestników wydarzeń.

REKLAMA

Pływanie wpływa korzystnie na naszą kondycję, wagę i zdrowie. Ruch w wodzie porusza mięśnie oraz krążenie, dzięki czemu stopniowo modelujemy swoją sylwetkę, dlatego to jedna z najlepszych form zrzucenia zbędnych kilogramów. Ta dyscyplina to trening aerobowy. Podczas wykonywania go mięśnie otrzymują dużą dawkę tlenu, a ten jest niezbędny do spalania zapasów energii. Sport ten jest jednym z najskuteczniejszych w walce ze zbędnymi kilogramami.

„Projekt został dofinansowany ze środków własnych budżetu Województwa Świętokrzyskiego”. 

REKLAMA

One thought on “Otyłość nie dla nas. Projekt UKS KSSiR Końskie [wideo]

  1. xyz pisze:

    Może by autor przeczytał swój artykuł i poprawił błędy ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *