REKLAMA

Pasażer odpowie za posiadanie narkotyków

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Końskich w niedzielę zatrzymali do kontroli drogowej audi, za kierownicą którego znajdował się 27-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego. W trakcie kontroli okazało się, że 26-letni pasażer posiadał kilka porcji suszu, który po wstępnym sprawdzeniu wykazała w swoim składzie marihuanę.

REKLAMA

„W niedzielny wieczór dyżurny koneckiej jednostki otrzymał informację, że na terenie Końskich może poruszać się mężczyzna pod wpływem narkotyków. Chwilę później wskazany pojazd został zatrzymany przez mundurowych tutejszej jednostki. Za kierownicą audi znajdował się 27-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, pasażerem natomiast był 26 letni mieszkaniec powiatu koneckiego. W trakcie kontroli okazało się, że pasażer posiadał kilka porcji suszu, które po wstępnym sprawdzeniu wykazały w swoim składzie marihuanę” – informuje sierż. Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego KPP w Końskich.

REKLAMA

Mężczyzna będzie odpowiadać przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech. Nie potwierdziło się natomiast przypuszczenie, że 27-latek kierował pod wpływem środków zakazanych.

REKLAMA

One thought on “Pasażer odpowie za posiadanie narkotyków

  1. Mefisto pisze:

    A policjant za spisek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *