REKLAMA

Pierwszy Dzień Wiosny w Radoszycach odwołany z powodu koronawirusa

W tym roku tradycyjne powitanie wiosny w miejscowości Wiosna nie odbędzie się z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa. 

REKLAMA

Pierwszy Dzień Wiosny w Wiośnie i nad Zalewem, który miał odbyć się 20 marca został odwołany. Dlaczego? Jak informuje Urząd Miasta i Gminy w Radoszycach: w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie i w Europie oraz niepotwierdzonymi przypadkami chorych osób w naszym kraju. Organizatorzy rezygnują z imprezy, która według nich może sprzyjać szybkiemu roznoszeniu infekcji.

REKLAMA

Mamy nadzieje, że obecna sytuacja zostanie szybko opanowana, a kolejne imprezy odbędą się bez zakłóceń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności – czytamy dalej w oświadczeniu urzędu.

Pierwszy Dzień Wiosny w miejscowości Wiosna to wydarzenie, które zawsze przyciągało nie tylko mieszkańców, ale też ogólnopolskie media – Teleexpress, Gazetę Wyborczą czy ostatnio „Dzień Dobry TVN”. W tym roku również miało być tam radośnie i kolorowo, ale niestety ogólnoświatowe zagrożenie zmusiło organizatorów do zmiany planów.

REKLAMA

2 thoughts on “Pierwszy Dzień Wiosny w Radoszycach odwołany z powodu koronawirusa

  1. Zdrowy pisze:

    Każdy powód jest dobry żeby nic nie robić

  2. Nie-Radoszyczanin pisze:

    A wójt Pękala jak zwykle lubi być popularny i populistyczny zarazem w podejmowaniu swoich decyzji…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *