REKLAMA

Pierwszy 'Mikołajowy spot’. Motopiknik działa charytatywnie [wideo, zdjęcia]

Grupa „Konecki Motopiknik” w niedzielę zaprosiła na spotkanie miłośników motoryzacji na placu manewrowym OSiR-u w Końskich. Był to spot na zakończenie sezonu, ale i rozpoczęcie świątecznej zbiórki charytatywnej na rzecz dzieci i młodzieży z Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie. 

REKLAMA

Miłośnicy ryku silników zgromadzeni wokół „Koneckiego Motopikniku” od kilku lat pomagają placówce ze Stąporkowa. Przez okres późnej jesieni organizowane są zbiórki zabawek, materiałów szkolnych oraz pieniędzy, za które te fanty są kupowane. Następnie w czasie około bożonarodzeniowym prezenty te są dostarczane dzieciom i młodzieży z placówki -„Cieszy nas to, że możemy robić coś dobrego, a przy okazji my także robimy to co lubimy, czyli spotykamy się w motoryzacyjnym gronie” – mówi nam Kamil Szlęzak, główny organizator akcji.

W niedzielnym spocie uczestniczyło około 60 pojazdów, a atmosfera na placu przed osirem była wręcz rodzinna. Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji. Z pewnością też przekażemy Państwu relację z grudniowej wizyty fanów motoryzacji w Wielofunkcyjnej Placówce Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie.

REKLAMA

Zdjęcia (Konecki Motopiknik):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *