REKLAMA

Piotr Paleczny wystąpi z recitalem chopinowskim w Końskich

W sobotę 18 maja o godz. 18.00 na scenie sali widowiskowej w Koneckim Centrum Kultury zagra wybitny pianista Piotr Paleczny. Bilety do nabycia w kasie kina „Pegaz” oraz na stronie biletyna.pl.

REKLAMA

Piotr Paleczny to pianista, pedagog, profesor belwederski i Profesor Honorowy UMFC (2017), laureat i juror prestiżowych międzynarodowych konkursów pianistycznych. Sukces odniesiony na VIII Międzynarodowym Konkursie im. Fryderyka Chopina otworzył przed Piotrem Palecznym drzwi wielu prestiżowych sal koncertowych na świecie. Zdobycie III Nagrody w towarzystwie Garricka Ohlssona oraz Mitsuko Uchidy, Nagrody Specjalnej za najlepsze wykonanie Poloneza oraz Nagrody im. Witolda Małcużyńskiego, zapoczątkowało karierę, którą artysta kontynuuje do dziś, prowadząc działalność koncertową na wszystkich kontynentach.

REKLAMA

W sobotę 18 maja w KCK w Końskich usłyszymy recital chopinowski. Jest to koncert z cyklu „Z klasyką przez Polskę”, organizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Bilety do nabycia w kasie KINA „KINO PEGAZ” oraz na stronie biletyna.pl

REKLAMA

One thought on “Piotr Paleczny wystąpi z recitalem chopinowskim w Końskich

  1. emka pisze:

    Do Końskich wkracza kultura z tzw. „górnej półki”. To bardzo dobrze, że nie musimy nigdzie wyjeżdżać, aby posłuchać dobrej muzyki. Bilety już kupione! Idziemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *