REKLAMA

PiS promował Nowy Ład w Końskich [wideo, zdjęcia]

Posłowie Zjednoczonej Prawicy Krzysztof Lipiec oraz Mariusz Gosek specjalnym busem oznaczonym napisami „Polski Ład” przyjechali we wtorek do Końskich by promować rządowy program „Nowy Ład”. 

REKLAMA

Posłowie spotkali się z samorządowcami z naszego powiatu związanymi z Prawem i Sprawiedliwością. Przywitali ich: starosta konecki Grzegorz Piec, członek Zarządu Powiatu Jarosław Staciwa, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich Jacek Werens, czy radna miasta i gminy Końskie Ewa Samson.

Wprowadzenie do prezentacji programu rozpoczął starosta Grzegorz Piec. Mówił on o potrzebach powiatu koneckiego, które będą mogły być zrealizowane ze środków, które Polsce przekaże Unia Europejska. Wspominał także o inwestycjach, na które już pozyskano dotacje jak np. stworzenie nowej siedziby dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Końskich. Piec głośno lobbował także za przebudową Internatu przy Ośrodku w Baryczy, co parlamentarzyści przyjęli ze zrozumieniem.

REKLAMA

Poseł Krzysztof Lipiec przedstawił ekonomiczne aspekty „Nowego Ładu”. Mówił między innymi o jego zdaniem koniecznej zmianie w „klinie podatkowym”. Z kolei poseł Mariusz Gosek opowiadał o zmianach w zakresie bezpieczeństwa w Polsce.

Całość prezentacji znajdziecie w materiale wideo.

Zdjęcia:

REKLAMA

5 thoughts on “PiS promował Nowy Ład w Końskich [wideo, zdjęcia]

 1. Jrnx pisze:

  Po 6 latach rzadow jest plan pt. Nowy Wał

 2. poła radoszycko pisze:

  niech sie promujo za swoje piniodze, a nie za moje czy nase

 3. bikom pisze:

  Zaprzaństwo idzie pełna parą. Za MOJE pieniądze z podatków się lansują się, robią loterie dla zaszczepionych, dowozić chcą szczepionki do domów, ale przychodnie i szpitale pozamykali. A mnie sugerują, że jak nie przyjmę kowidowej szprycy to powinienem się sam leczyć za własną kasę . Oddajcie co wpłaciłem w podatkach to pogadamy, ja sobie dam radę, wy bez kasy nie.

 4. Młody pisze:

  Banda sk****eli i terrorystów

 5. M pisze:

  Czyli ich możliwości się wyczerpują w obliczu skutków paniki covidowej. Rzucają społeczeństwu jakąś ułudę

Dodaj komentarz