REKLAMA

Pociągiem do Łodzi tylko z przesiadką!

Tylko z przesiadką w Koluszkach lub Tomaszowie Mazowieckim podróżujący pociągami z Końskich będą mogli w okresie od 4 września do 5 listopada dotrzeć do Łodzi. Trasa Końskie – Łódź obsługiwana będzie też przez Autobusową Komunikację Zastępczą. 

REKLAMA

Rozkład jazdy ze stacji Końskie w okresie do 5 listopada

Od 4 września do 5 listopada, na linii komunikacyjnej Łódź – Tomaszów Mazowiecki – Skarżysko Kamienna na odcinku Opoczno – Końskie oraz Końskie – Stąporków będą prowadzone roboty torowe. Na wskazanych odcinkach planowana jest przerwa w ruchu pociągów, a za pociągi będzie uruchomiona Autobusowa Komunikacja Zastępcza.

W celu zabezpieczenia i bardziej efektywnego wykorzystania taboru do obsługi linii komunikacyjnej Łódź – Skarżysko Kamienna, która częściowo jest linią niezelektryfikowaną, zaplanowano pojazdy EZT dla odcinka Łódź – Koluszki/Tomaszów Mazowiecki oraz spalinowe pojazdy szynowe na odcinku Tomaszów Mazowiecki – Końskie – Skarżysko Kamienna.

REKLAMA

Ilość połączeń w rozkładzie jazdy nie ulegnie zmianie. Obecne połączenia będą realizowane z przesiadką na stacji Koluszki lub Tomaszów Mazowiecki.

REKLAMA

5 thoughts on “Pociągiem do Łodzi tylko z przesiadką!

 1. Mikol pisze:

  Trzeba poczekać do 11 grudnia kiedy zwiększy się ilość pociągów do 7/8 par i będzie nowy przewoźnik ŁKA. Dzieki temu będziemy bezpośrednie połączenie do Łodzi Fabrycznej/Kaliskiej.

 2. Dudu pisze:

  Potrzebny jest przyjazd zwariowanego Dudu na peron, wtedy zrobi się więcej połączeń. No chyba że nie ma czasu bo znowu jest na nartach.

 3. Waldek pisze:

  Oooo , Dudu ,niemiecki adwokat sie odezwał ….gosciu ty masz kolej w Niemczech ,
  po co sie tu meczysz ?

 4. Bezrobotny na zasiłkach pisze:

  W TVP Info propaganda mówią że pociągi kursują z Końskich w każdym kierunku nawet na Ukrainę. Ja im wierzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *