REKLAMA

Pociągiem na rajd do Tomaszowa. Zaprasza PTTK Końskie

PTTK Końskie zaprasza do zwiedzania Tomaszowa Mazowieckiego i przy okazji do przejażdżki pociągiem ze stacji Końskie w pierwszym dniu po powrocie osobowych przewozów po 12 latach przerwy. 

REKLAMA

Klub Górski PTTK Konskie zaprasza na spacer krajoznawczy po Tomaszowie Mazowieckim i okolicach długości ok. 10 km.

REKLAMA

W programie:
– Muzeum w Tomaszowie Maz. im. Antoniego hr. Ostrowskiego,
– Skansen Rzeki Pilicy,
– rezerwat przyrody „Niebieskie Źródła”, schron kolejowy w Jeleniu

Koszt ok.60 zł. (przejazd PKP, bilety wstępu do obiektów)

Zbiórka na dworcu PKP w Końskich. Wyjazd o godz. 8.24 w pierwszym dniu kursowania pociągów po 12-letniej przerwie. Powrót do Końskich o godz. 17.20. Bliższe informacje i zgłoszenia pod nr tel. nr 735 255 555, 665 120 308. W związku z sytuacją epidemiczną program wycieczki może zostać zmieniony.

REKLAMA

4 thoughts on “Pociągiem na rajd do Tomaszowa. Zaprasza PTTK Końskie

 1. Zbychu pisze:

  Wróciło kursowanie bo nam się należy jak psu buda…ale niektórzy już próbują zyskać polityczne..no Wojtek…kiedyś z lewakami trzymałeś..jak to władza zmienia czlowieka

 2. bikom pisze:

  A dworzec jak widać najtaniej zamiast wymienić okna, zamurowano je i pociągnieto jedną stronę budynku farbą. Ale na betonozę centrum Końskich to kasę mają !

 3. jus pisze:

  Co ma „trzymanie z lewakami” do organizacji imprez turystycznych? Niektórym to wszystko przeszkadza. Nawet dobre inicjatywy. Zauważcie, że konecki PTTK jest znany w regionie i organizuje dużo imprez , fajnych, które integrują nie tylko mieszkańców Końskich i okolic ale i osoby z całej Polski -wiec może raczej cieszmy się z tego co jest, a nie zniechęcajmy ludzi z pasją do pracy dla mieszkańców.

 4. Maciek pisze:

  Wstyd z fasadą Dworca od strony miasta. Zabieg iście z minionych i jedynie słusznych czasów.Fe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *