REKLAMA

Pociągiem na wycieczkę. Przygoda dzieci z Rogowa [wideo]

Kilka dni temu dzieci z przedszkola w Zespole Placówek Oświatowych w Rogowie wraz z opiekunami brały udział w wyjątkowej wycieczce. Wyjątkowej, bo środkiem transportu był… pociąg.

REKLAMA

 

„Kilka dni wcześniej przedszkole odwiedził pan maszynista, który opowiedział dzieciom o swojej pracy oraz o bezpiecznym podróżowaniu pociągiem. W czwartek o godzinie 7:29 dzieci pożegnane przez rodziców oraz dyrekcję ruszyły w stronę Skarżyska Kamiennej. Podróż pociągiem przebiegła w radosnej atmosferze, niektóre dzieci pierwszy raz podróżowały w ten sposób. Celem wycieczki była zabawa w bawialni Kombinat Formy i warsztaty z tworzenia czekolady. Dzieci były bardzo zadowolone, co widać na zdjęciach, ich uśmiechy mówią wszystko!” – mówi nam Dominika Szymczyk, nauczycielka przedszkolna.

REKLAMA

Nad przebiegiem wycieczki czuwał Dyrektor ZPO w Rogowie Waldemar Wiktorowski oraz nauczyciele wraz z opiekunami: Dominika Szymczyk, Julita Moczarska, Helena Swat i Agnieszka Bryk.

REKLAMA

3 thoughts on “Pociągiem na wycieczkę. Przygoda dzieci z Rogowa [wideo]

 1. Urania pisze:

  Dziwi mnie, że rodzice zgadzają się na upublicznianie zdjęć dzieci.

 2. Q pisze:

  Tak dzieci na wycieczce nawet do parku powinny chodzić w maskach … ktoś już chyba przesadził

  • Urania pisze:

   Przesadził autor publikacji. A twoja opinia wyraża to właśnie, że jest to kwestia zależna od tego, kogo dotyczy. Nie publikuje się życia prywatnego także dzieci.
   Natomiast niepublikowanie moich wypowiedzi od kilku dni wskazuje na jakiś interesowny powód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *