REKLAMA

Policja oczami dziecka. Policja prezentuje swój kalendarz na 2023 rok

Koneccy funkcjonariusze prezentują kolejną edycję kalendarza profilaktycznego na 2023 rok. Hasłem tegorocznej edycji jest „Policja Oczami Dziecka”, zaś motywem przewodnim są mali policjanci, którzy na co dzień są odbiorcami wszystkich działań profilaktycznych, prowadzonych na terenie powiatu przez koneckich stróżów prawa. Trzeba przyznać, że tegoroczna edycja tradycyjnego kalendarza prezentuje się nadzwyczaj ciekawie!

REKLAMA

Dla funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Końskich profilaktyka jest jedną z podstawowych form edukacji społeczeństwa, na wszelkie tematy związane z bezpieczeństwem. Bardzo często głównymi odbiorcami tych działań są najmłodsi mieszkańcy powiatu, z którymi stróże prawa spotykają się przy okazji przeróżnych okoliczności. Te częste spotkania stały się niejako doskonałą okazją do tego, aby wspólnie z dziećmi stworzyć tegoroczny kalendarz profilaktyczny na 2023 rok, którego hasłem przewodnim jest „Policja oczami dziecka”. Znajdziemy w nim „małych policjantów”, którzy na swój wyjątkowy sposób wcielają się w rolę prawdziwych funkcjonariuszy i pokazują, że najwspanialsze marzenia rodzą się właśnie w głowach dzieci. Jak co roku, kalendarz nie tylko będzie odzwierciedlał służbę policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, ale będzie także przedmiotem licznych działań edukacyjnych i charytatywnych.

REKLAMA

Komenda Powiatowa Policji w Końskich składa podziękowania wszystkim, którzy wsparli finansowo ten projekt, a także pomogli w jego realizacji. Zdjęcia wykonywał Mirosław Musiał.

Zobaczcie poszczególne kartki z kalendarza:

REKLAMA

2 thoughts on “Policja oczami dziecka. Policja prezentuje swój kalendarz na 2023 rok

  1. NN pisze:

    Jaki nieciekawy kalendarz. Bez gustu, nijaki,

  2. xyz pisze:

    A dlaczego w artykule brak informacji o tym jak taki kalendarz można kupić, otrzymać, czy w inny sposób nabyć ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *