REKLAMA

Ponad 7 tysięcy złotych uzbierali w ZPO w Rogowie dla Hani

Zespół Placówek Oświatowych w Rogowie włączył się do akcji świątecznych licytacji zorganizowanych dla Hani Terleckiej z Kielc. Placówka z Rogowa uzbierała ponad 7 tysięcy złotych.

REKLAMA

Hania Terlecka walczy z rakiem splotu naczyniowego prawej komory bocznej. Po długim leczeniu w USA wróciła do Polski, jednak wciąż potrzebuje leczenia, co wiąże się z ogromnymi kosztami. Przyjaciele rodziny Hani zorganizowali świąteczne licytacje, a do akcji dołączył ZPO w Rogowie.

„Wynik licytacji przeszedł największe oczekiwania, dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli zostało zebrane ponad 7 tysięcy złotych na rzecz dziewczynki. Największym powodzeniem cieszyła się szopka wykonana przez rodzinę Amelki Czmoch, która pojawiając się, aż dwa razy na licytacji osiągnęła kwotę 433 złotych. A także tort wystawiony przez mamę zerówkowicza, Kuby Kamińskiego, o który szła tak zacięta rywalizacja, że pani Magda zaoferowała, że upiecze dwa torty dla osób, które wpłacą najwyższą kwotę i takim sposobem na konto Hani poszło aż 700 zł” – opowiadają koordynatorki akcji Anna Dzierzgwa i Dominika Szymczyk.

REKLAMA

Zdjęcia (archiwum szkoły):

REKLAMA

Comments are closed.