REKLAMA

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zaprasza na dzień otwarty

Uwaga przedstawiciele, dyrektorzy szkół podstawowych z terenu powiatu koneckiego! Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna mieszcząca się w Końskich przy ulicy Stanisława Staszica 2 zaprasza Was na dzień otwarty placówki.

REKLAMA

W ramach projektu Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty pn. „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej i świętokrzyskiej sieci wsparcia psychologiczno – pedagogicznego” dyrekcja i pracownicy PPP w Końskich zapraszają przedstawiciela danej szkoły podstawowej (np. psychologa, pedagoga specjalnego, pedagoga szkolnego, wybranego nauczyciela) na spotkanie dotyczące dostosowania wymagań edukacyjnych wobec uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

REKLAMA

Odbędzie się ono w dniu 11 kwietnia 2024 roku w godzinach 9:00 – 12:00. Do dnia 22 marca prosimy o potwierdzenie uczestnictwa ze względów organizacyjnych. Po zebraniu zgłoszeń poinformujemy o miejscu spotkania. Kontakt w sprawie zapisów: 41 372 34 00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *