REKLAMA

Poseł Krupka przyjechała do Rudy Malenieckiej [zdjęcia]

Poseł Anna Krupka dosyć często pojawia się w naszym regionie. Tym razem przyjechała do Rudy Malenieckiej by spotkać się z mieszkańcami tej gminy i działaczami PiS-u.

REKLAMA

„Inicjatywa wyszła od komitetu Prawa i Sprawiedliwości Ruda Maleniecka, konkretnie od Jerzego Kowalskiego, który to jest pełnomocnikiem na ten teren” – powiedział nam Kamil Kubicki, działacz PiS z powiatu koneckiego.

Tematyką spotkania była sytuacja reform obecnie wprowadzanych przez Prawo i Sprawiedliwość, oraz liczne pytania związane z już wprowadzonymi działaniami rządu. Działacze wypytywali między innymi o programy: 500+, senior 75+, program dotyczący darmowych leków oraz mieszkanie +. Natomiast ze strony mieszkańców również padło kilka pytań – między innymi dotyczących możliwości powiększenia koszyku leków dla seniorów oraz o plan likwidacji NFZ.

REKLAMA

Podczas konferencji wiele uwagi poświęcono także nadchodzącym wyborom samorządowym. Posłanka Krupka, która najprawdopodobniej z ramienia partii będzie koordynować te wybory już teraz zagrzewała do boju w regionach, a także zachęcała do szukania odpowiednich kandydatów.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *