REKLAMA

Poszukujesz ogrodzenia lub balustrady? Zobacz realizacje firmy Lukspaw [WIDEO, zdjęcia]

Lukspaw to wiodący w regionie producent ogrodzeń. Firma mieści się w Morzywole, a asortyment który możecie tam wybrać jest przebogaty! Dziś prezentujemy na zdjęciach kilka z ostatnich realizacji przedsiębiorstwa. A jeśli jesteście zainteresowani budową ogrodzenia w najbliższych miesiącach warto już dziś skontaktować się z Lukspawem: telefon: 797 355 341; e-mail: [email protected].

REKLAMA

 

Lukspaw to ogrodzenia w znakomitej cenie, największy wybór w regionie. Konkurencyjne ceny. W ofercie ogrodzenia panelowe, ogrodzenia palisadowe, furtki, bramy, balustrady – warto podjechać na miejsce (Morzywół 36A) i zapoznać się z pełną gamą przeróżnych wzorów. Do zakupienia jest także asortyment do montażu ogrodzeń panelowych. Przypomnijmy, że firma zajmuje się także produkcją oraz sprzedażą szerokiego asortymentu loftowego – to choćby hokery, stoliki, popielnice i wiele innych, przykłady znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Fachowi doradcy służą pomocą i doradztwem w doborze zarówno materiałów jak i wzorów  wymarzonego ogrodzenia. Nie czekaj, złóż zamówienie i odbierz ogrodzenie. Firma dysponuje wolnymi terminami na montaż w 2023 roku.

Lukspaw, Morzywół 36A
797-355-341
[email protected]

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz