Potknięcie Neptuna Końskie w Sandomierzu

W niedzielę wczesnym popołudniem MKS Neptun Końskie w Sandomierzu rozgrywał kolejny ligowy mecz. Spotkanie z miejscową Wisłą zakończyło się remisem.

Konecczanie byli faworytem spotkania z Wisłą Sandomierz, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Świętokrzyskiej IV Ligi. Do przerwy zawodnicy trenera Arkadiusza Bilskiego prowadzili 0:1 po bramce będącego w świetnej formie Michała Smolarczyka. Niestety druga odsłona nie układała się po myśli naszych zawodników. Bramkę na 1:1 zdobył Łukasz Swat, a w 76 minucie Wisłę na prowadzenie wyprowadził Michał Hołody.

Na kilka minut przed końcem do wyrównania doprowadził Bartosz Pańtak. Neptun zdobył jeszcze bramkę na 3:2, ale sędzia nie uznał jej, gdyż dopatrzył się przewinienia na rywalu.

Po zdobyciu jednego oczka w niedzielę żółto-niebiescy mają na swoim koncie 35 punktów i zajmują 5 miejsce w tabeli IV ligi. Za tydzień zagrają na wyjeździe z Arką Pawłów.

Neptun Końskie – Wisła Sandomierz 2:2 (1:0)
Gole dla Neptuna: Smolarczyk, Pańtak.
Neptun: Herda – Wasik F., Maciejewski, Piotrowski (85 Siudak), Pańtak, Lasak, Gruszczyński, Wojna ( 75 Kwiecień) , Panfil (75 Marcinkowski), Wasik I. (75 Banasik), Smolarczyk.