REKLAMA

Potrącenie na pasach w Końskich. Sprawca uciekł. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia

We wtorek w Końskich przy ulicy 1 Maja doszło do potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło około godziny 12:30. W policyjnym komunikacie czytamy: „W Końskich na ulicy 1 Maja nieznany sprawca poruszając się pojazdem VW Passat na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego przez jezdnie 39 –latka. Kierujący nie zatrzymał się i odjechał. W związku ze zdarzeniem pieszy został przewieziony do szpitala”.

REKLAMA

Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich poszukują świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w dniu 16.05.2023 r. około godziny 12:30 w Końskich na ul. 1 Maja 34, na wysokości skrzyżowania z ul. Lipową. Mężczyzna przechodząc przez o przejście dla pieszych został potrącony przez kierującego prawdopodobnie szarym volkswagenem, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Prosimy wszystkie osoby posiadające informację w tej sprawie oraz kierujących, którzy posiadają na wyposażeniu samochodu videorejstrator i poruszali się tym dniu ul. 1  Maja w Końskich o kontakt pod nr tel. 47 80 47 200 lub 205.

REKLAMA

One thought on “Potrącenie na pasach w Końskich. Sprawca uciekł. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia

  1. Urania pisze:

    Mówi się, że odpowiedzialność ponosi zawsze pieszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *