REKLAMA

Powiat Konecki głosuje! Wybory na żywo z tkn24.pl [wideo]

W niedzielę od godziny 7 do 21 trwają ponowne wybory do Rady Powiatu Koneckiego. W czterech okręgach wybieramy 21 radnych. Przez cały dzień w tkn24.pl będziemy przekazywać Państwu dane dotyczące frekwencji. Punktualnie o godzinie 21:00 zaprezentujemy wyniki sondażu exit poll, które przygotowują nasi ankieterzy. Przez całą noc w relacji 'na żywo’ przedstawiać będziemy wyniki i mamy nadzieję, że także nazwiska wybranych radnych.

REKLAMA

Wybory rozpoczęły się punktualnie o godzinie 7:00. W okręgu 1 obejmującym gminę Końskie wybieramy 9 radnych powiatowych, w okręgu 2 tj. gmina Stąporków wybierzemy 5 radnych, w okręgu nr 3, czyli w gminach Radoszyce – Ruda Maleniecka – Fałków wybieramy 4 radnych oraz w okręgu nr 4 – gminy Gowarczów, Smyków, Słupia Konecka do wyboru jest 3 radnych.

Przypomnijmy, że do wyborów przystąpiło 8 komitetów, ale utworzono 7 list. Na tych listach znajdziemy dokładnie 194 kandydatów. Głosowanie zakończy się o godzinie 21:00. Wtedy to przedstawimy Państwu sondażowe wyniki. Warto śledzić tkn24.pl w godzinach późno wieczornych oraz w nocy – na żywo będziemy przekazywać informacje o kolejnych zdobytych mandatach.

REKLAMA

Wybory do Rady Powiatu Koneckiego trwać będą w niedzielę 16 czerwca od 7:00 do 21:00

REKLAMA

Dodaj komentarz