REKLAMA

Pożar auta po kolizji w gminie Słupia Konecka [zdjęcia]

Dziś w godzinach porannych w miejscowości Pilczyca doszło do kolizji, wskutek której zapalił się silnik jednego z pojazdów. Na miejscu działały jednostki Policji i Straży Pożarnej. Nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

REKLAMA

„W miejscowości Pilczyca doszło dziś do zdarzenia drogowego, zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 9.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem toyota auris jadąc w kierunku miejscowości Piaski, zjeżdżając z drogi powiatowej w drogę gminną, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym z jego prawej strony pojeździe volkswagen golf. W wyniku kolizji w volkswagenie zadymiła się komora silnika. Przybyli na miejsce strażacy zniwelowali zagrożenie rozprzestrzenienia się ognia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

„Po kolizji w jednym z pojazdów doszło do pożaru komory silnika. Pracujący na miejscu strażacy z jednostki OSP Słupia Konecka odpięli akumulatory od samochodów i ugasili pożar” – dodaje st. kpt. Mariusz Czapelski, oficer prasowy PSP Końskie.

W wyniku kolizji nikt nie doznał obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

Zdjęcia (PSP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *