REKLAMA

Pożar samochodów w gminie Stąporków

Prawdopodobną przyczyną pożaru, do którego doszło w nocy było podpalenie. Spaleniu uległy dwa samochody osobowe zaparkowane w pobliżu bloku wielorodzinnego w Czarnieckiej Górze. Nikomu nic się nie stało.

REKLAMA
Pożar samochodów w gminie Stąporków

fot. OSP Czarna

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 2 w nocy. O szczegółach opowiada starszy kapitan Mariusz Czapelski, oficer prasowy Państwowe Straży Pożarnej w Końskich – „Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu OSP Czarna stwierdzono ro zwinięty pożar samochodu osobowego marki Toyota znajdującego się na parkingu przy budynku wielorodzinnym. Pod wpływem wysokiej temperatury pożar przeniósł się na stojącego obok mercedesa. Auta były zaparkowane i nikt nimi nie podróżował. Działania OSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w natarciu. Po przybyciu zastępu JRG Końskie i dogaszeniu pożaru sprawdzono rozkład temperatur pojazdów nie stwierdzając niebezpiecznych wartości„.

Dodatkowo strażacy odłączyli zasilanie w częściowo spalonym pojeździe marki Mercedes. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz