REKLAMA

Pożegnanie absolwentów 2020 ZSP w Stąporkowie [wideo]

W piątek 24 kwietnia powinny odbyć się uroczyste pożegnania maturzystów. Niestety w związku z sytuacją epidemiczną w kraju nie są one możliwe. W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie uczniów postanowiono pożegnać wirtualnie. Przygotowano specjalną prezentację z wypowiedziami dyrekcji oraz pedagogów, maturzyści znajdą tam także dedykowane im piosenki. 

REKLAMA

„KOCHANI ABSOLWENCI! Nietypowa sytuacja zmusiła wszystkich do ograniczenia bliskich kontaktów. Nie chcemy jednak odbiegać od tradycji #Naszej #Szkoły, dlatego POŻEGNANIE Z WAMI przenosimy do sieci. ZAPRASZAMY WAS do #Wirtualnego #Zakończenia #Roku #Szkolnego w #Klasach #Maturalnych. Chcemy, abyście wiedzieli, że jesteście dla nas bardzo ważni. Pamiętajcie, że „Coś się kończy, żeby coś mogło trwać ….”😍😍😍” – czytamy na fanpage popularnej „Górki”.

Wiadomo też, że absolwenci poszczególnych szkół w powiecie koneckim otrzymali skany swoich maturalnych świadectw. Oryginały będą mogli odebrać przy zachowaniu środków ostrożności w najbliższych dniach lub dotrą one do nich pocztą.

REKLAMA

Specjalną prezentację znajdziecie powyżej w ramce wideo. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *