REKLAMA

Praca dla pielęgniarek, ratowników medycznych. Pensja od 4800 zł!

Kompleks Opiekuńczy u Stępniów funkcjonujący w Koziej Woli, w gminie Stąporków poszukuje pracownika na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz, ratownik medyczny/ratowniczka medyczna. Wynagrodzenie od 4 800 zł. Współpracujące z Kompleksem Opiekuńczym u Stępniów Centrum Medyczne „Zdrowie” zatrudni fizjoterapeutę do realizacji świadczeń w warunkach domowych. Wszelkie pytania należy kierować pod numery telefonów: 692 168 409, 692 738 601.

REKLAMA


Współpracujące z Kompleksem Opiekuńczym u Stępniów Centrum Medyczne „Zdrowie” zatrudni fizjoterapeutę do realizacji świadczeń w warunkach domowych. Wszelkie pytania należy kierować pod numery telefonów: 692168409, 692738601.

Kompleks Opiekuńczy u Stępniów działa pod adresem Kozia Wola 95 w gminie Stąporków.

REKLAMA

ogłoszenie płatne

REKLAMA

One thought on “Praca dla pielęgniarek, ratowników medycznych. Pensja od 4800 zł!

  1. Konrad pisze:

    4800? To chyba jakieś żarty! W tym ośrodku nie da się pracować. Salowe podmieniają leki podopiecznym , socjalny w gabinecie zabiegowym . Jedna wielka masakra !!!! A wielka naczelna od wszystkiego czyli od wszystkich spraw pielęgniarskich to kobieta która nie posiada nawet matury a wykonuje wszelkie zabiegi pielęgnacyjne od iniekcji do cewnikowania . Prokurator na kark!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *