REKLAMA

Praca w G.M.B.T MAGNUS SP. Z O.O w Skórnicach [wideo, zdjęcia]

Wciąż trwają przyjęcia do pracy w firmie G.M.B.T MAGNUS SP. Z O.O ze Skórnic w gminie Fałków. To przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na rynku, oferujące bardzo stabilne warunki zatrudnienia. CV prosimy przesyłać na adres email [email protected] lub zapraszamy do wizyty w naszej firmie i pozostawienia cv na recepcji. Bezpośredni kontakt w sprawie pracy pod telefonem +48 44 777 00 30. Szczegóły możecie znaleźć także na firmowej stronie – TUTAJ

REKLAMA

Firma gwarantuje bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia. Marka Magnus to najwyższej jakości gilzy papierosowe i filtry produkowane przy zastosowaniu wysoko zaawansowanej technologii. Do pracy na stanowisku operator maszyn produkcyjnych poszukiwane są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Co ważne – to praca na stałe, a nie sezonowa. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce praca na stronie www przedsiębiorstwa – https://magnustobacco.com/praca/.

G.M.B.T MAGNUS SP. Z O.O dzięki zaawansowanym technologiom oraz nowoczesnym procesom produkcyjnym tworzy artykuły, które swoimi parametrami i jakością przewyższają przyjęte standardy. Zachęcamy do aplikowania, a tym samym zagwarantowania sobie stabilnego zatrudnienia w profesjonalnym środowisku. 

REKLAMA

G.M.B.T. MAGNUS Sp.z.o.o., 26-260 Skórnice, ul Julianowska 11 Tel: 44 777 00 30
Adres strony internetowej: http://magnustobacco.com
Facebook: https://www.facebook.com/MagnusTobaccoPL

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *