REKLAMA

Prezydent Kwaśniewski ze wsparciem dla Andrzeja Szejny [wideo]

Konecczanin Andrzej Szejna to obecnie Wiceminister Spraw Zagranicznych, poseł na Sejm RP, a być może niedługo Europarlamentarzysta (wcześniej był już europosłem w latach 2004-2009). Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już w najbliższą niedzielę 9 czerwca, a Szejna to lider listy Koalicyjnego  Komitetu Wyborczego Lewica w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. Kilka dni temu znaczącego poparcia temu politykowi udzielił były Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski. Możecie to zobaczyć w materiale wideo.

REKLAMA

 

„Proszę o udział w wyborach 9 czerwca, proszę o głosowanie na listę Lewicy i proszę o wsparcie kandydata Andrzeja Szejny, którego uważam za świetnego, jednego z najlepszych kandydatów jakiego możecie znaleźć na wszystkich listach, wszystkich partii w Polsce” – mówił Kwaśniewski podczas wizyty zorganizowanej w Kielcach.

REKLAMA

Potem Prezydent wymieniał już tylko argumenty przemawiające za Szejna jako reprezentantem Polski i Ziemi Świętokrzyskiej w Parlamencie Europejskim  –„Andrzej Szejna jest numerem jeden na liście Lewicy w tym dużym okręgu świętokrzysko-małopolskim. On jest stąd, jest z tej ziemi i jako parlamentarzysta, ale i wcześniej zawsze umiał stworzyć ten system komunikacji z wyborcami, kontaktu, rozmów, dialogu. Jest człowiekiem moim zdaniem znakomicie pasującym do tej roli europejskiego parlamentarzysty. Nie tylko dlatego, że już tam był i ma doświadczenie, ale zawsze był bardzo zaangażowany w kwestie międzynarodowe. Dzisiaj jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych” – wyliczał Kwaśniewski.

Przypomnijmy, że Szejna to jedyny kandydat tak silnie związany z Konecczyzną w najbliższych wyborach, które odbędą się już w niedzielę 9 czerwca.

Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA w wyborach do Parlamentu Europejskiego

REKLAMA

2 thoughts on “Prezydent Kwaśniewski ze wsparciem dla Andrzeja Szejny [wideo]

  1. LUTEK pisze:

    Szejna, ty miałeś być superposłem do sejmu. Kasa mała, co ?

  2. Dariusz pisze:

    Jak cała lewica dno dna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *