REKLAMA

Promocja na rowery w Sypytkowski Sport!

To nie lada gratka dla wszystkich uwielbiających spędzać czas na rowerze. W sklepie Sypytkowski Sport przy ulicy Strażackiej – znanym jako Olimpijczyk, teraz duża promocja – 20% na rowery MTB oraz elektryczne. Od niedawna sklep współpracuje też ze znaną niemiecką marką – grupą Winora, dzięki czemu na miejscu znajdziemy rowery prestiżowych marek. 

REKLAMA

REKLAMA

Każdy kto chociaż odrobinę zna się na kolarstwie i potrafi odróżnić jakościowy sprzęt w tej dziedzinie ten wie, że Sypytkowski Sport to najlepsze miejsce z rowerami w naszym regionie. Znajdziemy tam sprzęt także na każdą kieszeń, bo w asortymencie są zarówno rowery stricte sportowe o sporej wartości, jak i jednośladów dla osób uprawiających tę dyscyplinę zupełnie rekreacyjnie.

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się rowery elektryczne. I to właśnie na nie teraz w sklepie obowiązuje promocja -20%. Dotyczy ona także rowerów MTB. Poniżej przykładowe zdjęcia elektryków:

Niedawno Sypytkowski Sport nawiązał współpracę z grupą Winora, znaną niemiecką marką. Do sklepu trafią stamtąd rowery takich producentów jak: Winora, Ghost, Lapierre, Haibike – począwszy od MTB, trekingi, city po coraz bardziej popularne rowery elektryczne.

ogłoszenie płatne

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *