REKLAMA

Przykłady dobrych praktyk w obszarze turystyki na terenie LGD 'U-Źródeł’ (IV)

Szukasz miejsca, by móc w spokoju odetchnąć i odpocząć? A może szukasz miejsc ciekawych, w którym będziesz będziesz mógł się realizować swoje pasje i zainteresowania? – zachęcamy Cię do zapoznania się z przykładami dobrych praktyk w zakresie działalności w obszarze turystyki na terenie LGD „U-Źródeł”.

REKLAMA

Zobacz, że to czego szukasz jest naprawdę niedaleko!

REKLAMA

Agroturystyka Barycz

Adres:
Barycz 46
26-200 Końskie

Kontakt:
+ 48 605 997 225
[email protected]
www.agroturystykabarycz.pl

Oferta:

Na Gości oczekuje 5 pokoi ze wspólnymi 2 łazienkami (jedna na piętrze druga na parterze domu). Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona kuchnia – z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką, piekarnikiem, frytkownicą, zmywarką oraz naczyniami i sztućcami kuchennymi, internet WIFI. W okresie letnim właściciele zapraszają do korzystania z werandy z grillem znajdującej się bezpośrednio przy domu, gdzie można w otoczeniu pięknych kwiatów i drzew nie tylko odpocząć ale zjeść grillowane smakołyki. Na Gości czeka również nowocześnie wyposażony 5-osobowy całoroczny domek z 2 sypialniami, aneksem kuchennym oraz łazienką.

Agroturystyka Barycz zlokalizowana jest w cichej okolicy, zaledwie 100 metrów od stawu (atrakcja dla wędkarzy)

 

***
Dworek Cykada

Adres:

Komaszyce 55
26-225 KomaszyceKontakt:
+48 663 569 948
[email protected]
www.dworekcykada.pl

Oferta:

Dworek Cykada to idealne miejsce do spotkań rodzinnych, towarzyskich oraz biznesowych. Tego wyjątkowego miejsca nie da się opisać w kilku słowach, zdaniach, czy nawet na paru stronach. Trzeba poczuć jego zapach, wsłuchać się w ciszę, przejść się po okolicznych lasach i wtedy będziemy bliżej odkrycia jego prawdziwej tajemnicy. W ofercie Dworku Cykada znajdą Państwo: wesela, komunie, studniówki, bale firmowe, szkolenia, pokazy, stypy, przyjęcia plenerowo-grillowe i inne przyjęcia jubileuszowe.
Artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *