REKLAMA

Punkty naszych w A Klasie. Słabe wyniki w B Klasie

Przedstawiamy wyniki drużyn z powiatu koneckiego występujących w A Klasie oraz B Klasie w sezonie 2022/2023 w kolejce rozgrywanej w dniach 03-04.06.2023. 

REKLAMA

B Klasa: 

REKLAMA

KS Kamienna Wola 2 — 7 Polanie Pierzchnica

Kamionka jest ostatnia w tabeli. Za tydzień ostatnia kolejka rozgrywek, a w niej Kamienna Wola na wyjeździe zagra z Dzikami Skarżysko-Kamienna.

GKS II Nowiny 2 — 1 GLKS Fałków

Fałkowianie po tej porażce są na 8. miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce, w niedzielę o 11:00 podejmą Top-Spin Promnik.

A Klasa: 

Tęcza Gowarczów 0 — 5 Victoria Mniów

Kolejna porażka oznacza dla Tęczy zaglądające w oczy widmo spadku z ligi. Obecnie klub jest na przedostatnim miejscu w tabeli, które oznacza grę w barażach. Za tydzień Tęcza na wyjeździe w derbach powalczy z Radiatorsami Stąporków (mecz w niedzielę o 11:00).

Radiator$ Stąporków 3 — 0 ULKS Łączna

Ekipa ze Stąporkowa wygrywa i w tabeli umacnia się na 9. pozycji w lidze. W niedzielę o 11:00 zespół ten podejmie na swoim stadionie Tęczę Gowarczów.

Astra Piekoszów 4 — 0 KS Smyków

Smykowianie przegrywają z wiceliderem i zajmują 6. miejsce w tabeli. W czwartek zagrają na wyjeździe z Samsonem Samsonów.

Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 1 — 6 Partyzant Radoszyce

Partyzant potwierdza swoją dominację w lidze. Ekipa z Radoszyc jest liderem i nikt jej tego miejsca nie zabierze. W czwartek o 15:00 Partyzant podejmie Skałę Tumlin.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *