REKLAMA

Radośnie i kolorowo w Smykowie. Rodzice i nauczycieli dla dzieci [wideo, zdjęcia]

To już kolejna edycja festynu dla dzieci przygotowanego przez rodziców i społeczność Przedszkola w Smykowie. Tym razem rodzice oraz nauczyciele i pracownicy przedszkola zaprezentowali dwa minispektakle. Następnie królowała już tylko zabawa! Zobaczcie naszą bardzo radosną relację wideo. 

REKLAMA

W pierwszej edycji wydarzenia to rodzice przygotowywali spektakl dla dzieci, a dzieci dla rodziców. Teraz społeczność przedszkola podjęła decyzję by tylko dorośli zaprezentowali przedstawienie –„Dzieci w ogóle nie występują. Tym razem są słuchaczami, są widownią. To my występujemy – nauczyciele, pracownicy przedszkola oraz nasi kochani rodzice. Prezentujemy dwa spektakle: Kaczka Dziwaczka i Czytajcie dzieci bajki, czytajcie” – mówiła nam jeszcze przed przedstawieniem Dorota Kołodziejczyk, dyrektor Przedszkola w Smykowie.

REKLAMA

I tak na prowizorycznej scenie widzieliśmy nauczycieli przedszkolnych, czy rodziców przebranych za tytułową „Kaczkę Dziwaczkę” oraz jej towarzyszki, a także przeróżne postacie z bajek. Pełne humoru widowiska zdecydowanie przypadły do gustu dzieciom, którym uśmiech nie schodził z twarzy –„To jest minifestyn rodzinny poświęcony rodzinie – dzieciom, rodzicom. Chodzi nam o ponadpokoleniową integrację i mam nadzieję, że to się udaje” – tłumaczy nam dyrektor Kołodziejczyk.

Na miejscu obecny był także wójt gminy Smyków Jarosław Pawelec. Po spektaklu na dzieci czekały inne atrakcje: zamek dmuchany, gry i zabawy z animatorami, malowanie twarzy, baloniki, słodycze, lody i wspólna zabawa z rodzicami i nauczycielami na placu przedszkolnym.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *