REKLAMA

Radoszyce: Zasłabł i zmarł w Komisariacie Policji

Dziś rano w Komisariacie Policji w Radoszycach doszło do tragicznego zdarzenia. Na przesłuchanie w sprawie kierowania autem pod wpływem alkoholu wstawił się mężczyzna, u którego podczas wczorajszej kontroli drogowej stwierdzono niemal dwa promile w organizmie (więcej informacji TUTAJ). Mężczyzna zasłabł i mimo podjętej akcji ratunkowej zmarł.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Dziś około godziny 8 do Komisariatu Policji w Radoszycach zgłosił się 58-letni mieszkaniec gminy Radoszyce, celem przesłuchania go w związku z kierowaniem w nocy pojazdem w stanie nietrzeźwości. Podczas wczorajszej kontroli drogowej policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny i okazało się ze miał on blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W dniu dzisiejszym gdy mężczyzna zgłosił się do komisariatu w Radoszycach, po chwili stracił przytomność. Policjanci bezzwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, a następnie wezwane przez funkcjonariuszy pogotowie ratunkowe przejęło reanimację. Niestety mężczyzna zmarł” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W chwili obecnej na miejscu prowadzone są czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Obecni są także funkcjonariusze z Wydziału Kontroli z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

REKLAMA
REKLAMA

12 thoughts on “Radoszyce: Zasłabł i zmarł w Komisariacie Policji

 1. Wicher pisze:

  Czy można mieć pewność, że to tak było?

 2. Anonim pisze:

  Trochę dziwne pijanego puścili i kazali przyjść na drugi dzień…coś sensu Się to nie trzyma

 3. Obserwator pisze:

  Kolejny przypadek gestapowskiego
  zachowania policji…..
  stara szkoła ormo i ub.
  A zmarły I tak już nic nie powie…
  Świeć Panie nad Jego Duszą,
  a tym co maczali w tym paluchy
  Niech sumienie jak je jeszcze posiadają, nie pozwoli zasnąć

 4. Mirek pisze:

  Może ,,spadł z krzesła”?Jak Igor Stachowiak we Wrocławiu.

  • Wicher pisze:

   Nie, wystarczy niegodne, poniżające traktowanie, tj. znęcanie się. A to jest bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę doświadczenie życiowe…

 5. M pisze:

  To społeczeństwo zatrudnia bandytów poprzez decyzje tych, którzy są jego reprezentantami. Patologiczne zachowania policji są miarą poziomu społeczeństwa.

 6. Tkn24 oszust pisze:

  Od kiedy człowiek z taką ilością alkoholu jest wypuszczany do domu… Informacje wyssane z palca. Weźcie się za normalną robotę a nie piszecie jakieś brednie patałachy!

  • Re: pisze:

   Nie podano tam, że go puścili, ale że się cyt. „wstawił” na przesłuchanie. Nikt nie chce umierać z powodu nałogu. I KAŻDY ma równe prawo do życia, niezależnie od tego, co robi.

 7. ... pisze:

  Trochę dziwne, że policja mu dała wezwanie na 8.00

 8. razem_997 pisze:

  wiem coś o sprawie, to nie przypadek, psy to psy i tyle

 9. […] Radoszyce: Zasłabł i zmarł w Komisariacie Policji – tkn24.pl […]

 10. yessie pisze:

  Kolejnego zabili bandyci.Smierdzi na kilometr.Pewnie podobnie jak ze stachowiakiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *