REKLAMA

Rajd Bab w tym roku z rywalizacją drużynową

W sobotę 2 marca odbędzie się 49. edycja Rajdu Bab, organizowanego przez Oddział PTTK w Końskich, Klub Turystyki Aktywnej PTTK „PASAT” przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Końskich oraz Wiejskim Domem Kultury w Rogowie. Tym razem impreza ma charakter drużynowy.

REKLAMA

Uczestnicy pokonają trasę wytyczoną w okolicach miasta liczącą ok. 13 km. Zbiórka odbędzie się 2 marca o godz. 9.00 w Ogródku Jordanowskim w Parku Miejskim w Końskich. W tym roku meta została usytuowana przy Wiejskim Domu Kultury w Rogowie.

REKLAMA

Impreza ma charakter drużynowy, w której mogą wziąć udział chętne osoby, bez względu na wiek i płeć. W przypadku młodzieży szkolnej zgłoszenia dokonuje
nauczyciel lub opiekun prawny dziecka i sprawuje nad nieletnim opiekę podczas trwania całej imprezy. W klasyfikacji drużynowej biorą udział grupy turystów
składające się z 4 do 6 osób. Każda z ekip startować będzie w konkurencjach sprawnościowych, umysłowych i losowych.

Na mecie czekać będzie na wszystkich losowanie upominków. Tam podsumowana zostanie również drużynowa rywalizacja i nagrodzenie 10 najlepszych drużyn: wszystkie otrzymają nagrody rzeczowe, trzy pierwsze drużyny pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo puchar i statuetki!

Zapisy przyjmowane są do 24 lutego. Formularz zgłoszenia oraz regulamin dostępne są TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *