REKLAMA

Rodziny świętowały w Gowarczowie [wideo, zdjęcia]

W sobotę w siedzibie Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie miały miejsce obchody Dnia Rodziny, czyli połączenie Dnia Dziecka oraz Dnia Matki. Rodziny spotkały się w centrum wsi, aby wspólnie spędzić czas oraz wziąć udział w V Przeglądzie Form Artystycznych i Sportowych.

REKLAMA

Podczas wydarzenia odbyła się między innymi wystawa prac plastycznych przygotowanych przez dzieci dla mam. Impreza obfitowała w występy muzyczne i taneczne. Dzieci zmierzyły się też w dziedzinach sportowych.

– „Dzisiejsze święto z okazji Dnia Mamy, które już mieliśmy. Pracownia kreatywna i dzieci z tej pracowni przygotowały wystawę obrazów poświęconą swoim wspaniałym mamom. Ponadto mamy już piąty Przegląd Form Artystycznych i Sportowych, w którym występują dzieci z terenu gminy” – opowiadała Małgorzata Żurawska, animatorka z CKiAL.

REKLAMA

Uczestnicy mogli wspólnie się bawić i zjeść kiełbaskę z grilla. Najmłodsi między innymi malowali kredą chodnik i grali w piłkę.

A już za tydzień Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej zaprasza na Rajd z Legendą organizowany przez Wiktorię Dobosz. Impreza będzie się opierała na legendzie związanej z Gowarczowem. Jej rozpoczęcie będzie miało miejsce w altanie przy Szkole Podstawowej przy ul. Stanisława Żuka.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *