REKLAMA

Rogów wygrywa turniej mini piłki ręcznej [zdjęcia]

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich kilka dni temu zorganizował Turniej mini piłki Ręcznej Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego. Najlepsi okazali się młodzi szczypiorniści z Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie. 

REKLAMA

 

REKLAMA

Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Modliszewicach. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne dziewcząt i chłopców z Pomykowa, Rogowa, Końskich i Modliszewic. O godzinie 9.00 turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich Krzysztof Obratański, po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie “każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

SP Rogów – SP Nr1 Końskie 17:16
SP Modliszewice – SP Pomyków 15:9
SP Rogów – SP Modliszewice 17:12
SP Nr1 Końskie – SP Pomyków 21:7
SP Nr1 Końskie – SP Modliszewice 17:15
SP Pomyków-SP Rogów 12:23

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Następne miejsca zajęły:

2. SP Nr 1 Końskie
3. SP Modliszewice
4. SP Pomyków

Drużyny  za udział w zawodach uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Najlepszą zawodniczką turnieju uznana została Nadia Połeć ze Szkoły Podstawowej w Rogowie, która oprócz dyplomu otrzymała plecak turystyczny, za najlepszego zawodnika uznano Wojciecha Obarę z SP Modliszewice, który również otrzymał plecak i dyplom. Wyróżnieni zostali także piłkarze z poszczególnych zespołów, każdemu z nich wręczono pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Na ręce Barbary Makuch, dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Modliszewicach został przekazany komplet piłek ufundowanych przez ZOSiR w Końskich. W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.

Po zakończeniu Turnieju organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom znakomitej postawy sportowej i walki w duchu fair play. Wszyscy cieszyli się z udanej zabawy.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *