REKLAMA

SLD gotowe do wyborczej walki. Listy do Rady Miasta i Gminy Końskie

Robert Plech jako lider listy do powiatu koneckiego, dr Sławomir Marczewski kandydatem na burmistrza Końskich oraz mnóstwo doświadczonych działaczy na listach. Tak wygląda drużyna Sojuszu Lewicy Demokratycznej na nadchodzące wybory samorządowe. 

REKLAMA

Powyżej listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Rady Miasta i Gminy Końskie.

Poniżej znajdziecie Państwo list od lidera tej formacji w naszym regionie Roberta Plecha:

Szanowni Państwo,

REKLAMA

Przedstawiamy Wam nasze listy wyborcze. Pracowaliśmy nad nimi przez ostatnie miesiące. Zaproszenie do współpracy przyjęli zarówno doświadczeni samorządowcy z konkretnymi osiągnięciami i planami, jak i osoby, które chciałyby zmieniać oblicze naszej gminnej i powiatowej polityki.

Zapewniam, że każda z osób ma za sobą wsparcie wielu grup. Każda z nich jest szanowana w swoich środowiskach za swój profesjonalizm i wiedzę. To osoby pracowite, z mnóstwem pomysłów i planów, jak skutecznie pracować, by móc wspólnie osiągnąć wyznaczone cele. Cieszę się, że udało nam się zbudować mocną drużynę, która z pełnym zaangażowaniem chce dokonywać zmian w mieście i gminie Końskie oraz w powiecie koneckim.

Mijająca kadencja pokazała, jak wiele pracy przed nami. W Końskich czekają tereny inwestycyjne, brakuje jednak skutecznego pomysłu, jak zachęcić potencjalne firmy, by to właśnie tu przeniosły swoją działalność lub rozpoczęły jej budowanie od postaw. To przecież idealna szansa na rozwój i nowe miejsca pracy. Pod znakiem zapytania stoi rewitalizacja Sielpi za ogromne pieniądze, zaniechane zostały plany rewitalizacji centrum miasta. W Końskich brakuje miejsc parkingowych i nie zaradzą temu pospieszne przedwyborcze prace przy ul. Spółdzielczej. Miasto z takimi tradycjami nie posiada nawet centrum kulturowego, w którym mogłaby rozwijać skrzydła uzdolniona młodzież, której nie brakuje w naszym mieście. Tu też swoje miejsce powinni mieć seniorzy, którym niejeden młody może pozazdrościć energii i pomysłów. Musimy to zmienić. Dlatego też zdecydowałem się startować do Rady Powiatu Koneckiego i wspierać, moim zdaniem najlepszego kandydata na Burmistrza dr Sławomira Marczewskiego, doświadczonego samorządowca, byłego posła, wieloletniego radnego Sejmiku, niezwykle pracowitego człowieka i naszego przyjaciela, który może liczyć na wsparcie doświadczonej, pełnej pomysłów i młodej drużyny.

Równie ważny jest dla nas rozwój całego powiatu, bo razem – więksi, silniejsi możemy więcej.

Inwestycje i rozwój to podstawa naszego działania. Mądrze wzięty kredyt jest miarą rozwoju naszej małej ojczyzny, a nie – jak to dzisiaj widzimy, dofinansowania uciekają, projekty odpadają a nasze pieniądze są przejadane przez nieudolną, źle działającą i nadmiernie rozwiniętą administrację.

Zachęcam do zapoznania się z naszymi kandydatami. Na pewno ich znacie, pozostają do Waszej dyspozycji, tak jak i ja.

Z wyrazami szacunku,

Robert Plech,

Lider listy Powiatowej SLD LEWICA RAZEM

Na zdjęciu lider SLD do powiatu Robert Plech i kandydat na burmistrza Sławomir Marczewski.

/Materiał finansowany przez KKW SLD LEWICA RAZEM/

REKLAMA

Dodaj komentarz