REKLAMA

WIDEO: Foodtrucki nad zalewem 'Antoniów’

Podczas weekendu nad zalew „Antoniów” koło Radoszyc przyjechały foodtrucki z całej Polski zrzeszone w grupie Foodtruck Land. Kilka mobilnych gastronomii, dmuchane atrakcje dla dzieci i rzemieślniczy browar cieszyły się zainteresowaniem odwiedzających radoszycki zbiornik mimo niesprzyjającej pogody.

REKLAMA

„Przyjechaliśmy z całej Polski, każdy z nas jest z innego „przylądka” kraju. Przyjechało takie piwo jak „Browar Rebelia” z Ząbkowic Śląskich, Dmuchańce, tradycyjne kołacze węgierskie, Bułkownik Burger, Polish Frytka, KulePule i lody włoskie no i co… bawimy się” – mówi nam Dominika Jagizelska, przedstawicielka firmy Foodtruck Land i organizator wydarzenia.

Grupa Foodtruck Land gościła nad radoszyckim zbiornikiem wodnym także w poprzednim roku. Co skłoniło ich, by ponownie zawitać nad zalew „Antoniów”?

REKLAMA

„Bardzo fajnie nam było gościć wszystkich uczestników w tamtym roku, atmosfera, klienci byli fantastyczni no i samo miejsce, miejsce jest przepiękne. Mamy nadzieję, że jeszcze tutaj zawitamy, może się uda w tym roku” – przyznaje organizatorka.

Niestety, w ten weekend frekwencja nie była zbyt duża. W sobotę zniechęcały burze z deszczem, w niedzielę było nieco lepiej, jednak nadal nie były to wysokie temperatury porównywalne do tych, jakie mogliśmy odczuwać w ciągu tygodnia. Mimo to wiele osób w niedzielę pojawiło się nad zalewem, by spróbować dań przygotowywanych przez mobilne gastronomie, które do gminy Radoszyce przyjechały z różnych zakątków Polski.

Rozmaite potrawy można było skonsumować na świeżym powietrzu – Bułkownik Burger oferował rozmaite burgery, w Polish Frytce można było dostać ich specjał – frytki belgijskie, dostępne także w wersji ze słodkich ziemniaków. Tradycyjne kołacze węgierskie i lody włoskie były idealne na słodką przekąskę. KulePule serwowały gorące półbagietki m. in. z szarpaną wołowiną czy grillowanym kurczakiem, a Browar Rebelia oferował pełnoletnim rzemieślnicze piwa. Najmłodsi świetnie bawili się na dmuchanej zjeżdżalni, dla nich także było stoisko z malowaniem twarzy. Na terenie wydarzenia o oprawę muzyczną dbał didżej.

O kolejnych, podobnych wydarzeniach na terenie gminy Radoszyce będziemy Państwa informować na bieżąco. Wkrótce ze zlotu foodtrucków, który odbył się w weekend znajdziecie u nas także wideorelację.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *