REKLAMA

Smyków: Pijany i z zakazem na motorowerze

W sobotę rano w miejscowości Królewiec policja zatrzymała 43-latka jadącego motorowerem. Mężczyzna był nietrzeźwy, a także posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„W sobotę od godzin porannych policjanci z koneckiej drogówki skupiali się na bezpieczeństwie kierujących jednośladami. Mundurowi sprawdzali czy motocykliści przestrzegają przepisów ruchu drogowego, sprawdzali oczywiście stan trzeźwości i posiadane przez z nich uprawnienia. Stan techniczny kontrolowanych pojazdów również sprawdzany był przez Policjantów. W miejscowości Królewiec funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 43-latniego mieszkańca gminy Smyków, który kierował motorowerem. Okazało się, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, zaś badanie trzeźwości wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Smyków: Pijany i z zakazem na motorowerze

  1. M pisze:

    Bezwzględne prawo nie jest prawem. To jest nic innego jak zemsta za popełnione zło, bez dania szansy jego naprawienia. Ekwiwalent fizycznego wyeliminowania człowieka ze społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *