REKLAMA

Smykowskie przedszkole ze wsparciem dla chorych dzieci

Przedszkole w Smykowie zaprasza do udziału w III edycji akcji charytatywnej z okazji Dnia Kobiet pod hasłem „Kwiaty dla Kubusia i Krzysia”. 

REKLAMA

„To już trzecia edycja tej akcji. Do tej pory zebraliśmy ponad 12 tysięcy złotych, które zostały przekazane na leczenie i zakup sprzętów potrzebnych do rehabilitacji bądź codziennego funkcjonowania chorych dzieci, co roku przedszkole prowadzi tę akcję dla innych dzieci. W tym roku jest to mały Kubuś, który ma zwykłe-niezwykłe serduszko i szereg problemów z tym związanych oraz Krzysiu cierpiący na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe, będący chłopcem niechodzącym. Dzieci te mieszkają na terenie naszej gminy Smyków” – mówi nam Dorota Kołodziejczyk, dyrektor Przedszkola w Smykowie.

REKLAMA

W ramach akcji w przedszkolu będzie można nabywać kwiaty. Zebrana w ten sposób kwota zostanie w całości przeznaczona dla wspomnianych chorych dzieci. Kwiaty będzie można nabyć w Przedszkolu w Smykowie w dniach od 3 do 8 marca oraz przed kościołem w Miedzierzy 5 marca.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *