REKLAMA

Sobota na jarmarku z koncertem grupy TO ON. Posłuchajcie fragmentów [wideo, zdjęcia]

W sobotę na jarmarku wielkanocnym w Końskich rozgościła się muzyka w świetnym wykonaniu. Pieśni i piosenki uwielbiania prezentowała kielecka grupa grająca muzykę w stylu gospel „TO ON”. To był świetny występ. Dopóki organizatorom sprzyjała pogoda to dużym zainteresowaniem cieszyły się też jarmarczne kramy. Zapraszamy do posłuchania fragmentów koncertu oraz zdjęć z soboty na jarmarku. 

REKLAMA

W sobotę zorganizowano konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich na tradycyjny koszyk ze święconką – jury bacznie przyglądało się dziełom poszczególnych sołectw, a wyniki mają zostać ujawnione w niedzielę. Swój konkurs dla uczniów szkół podstawowych rozstrzygnęło za to Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.  W ekologicznym zadaniu najlepszy był Tymon Milner z Zespołu Placówek Oświatowych w Dziebałtowie.

Świąteczna garmażerka w kiermaszowych budkach rozchodziła się w zawrotnym tempie. Wiele gospodyń mówiło nam, że w niedzielę mogą mieć problem z asortymentem, bo dania przygotowywane na kiermasz sprzedawały się tak szybko. Znikały choćby kluski z sosem oraz pierogi z Gracucha, smalczyk z Wincentowa, czy też barszcz od Cepterek z Modliszewic.

REKLAMA

Najważniejszym punktem dnia na kiermaszu był jednak koncert grupy „To ON”. Na scenie stanął chór złożony z kilkunastu wokalistów i wokalistek, a oprócz tego także znakomici instrumentaliści.  Posłuchajcie fragmentów.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz