REKLAMA

Spotkanie z podróżnikiem po Europie w koneckim domu kultury

W środę 27 kwietnia w „Egipcjance” w Końskich będzie miało miejsce spotkanie z podróżnikiem Michałem Szulimem pod nazwą „Europa mało znana”. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

REKLAMA

Miejsko-Gminny Dom Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze, które odbędzie się w Egipcjance przy ul. Mieszka I 4 w Końskich. Michał Szulim opowie o swoich podróżach i odpowie na pytania uczestników. Na końcu wydarzenia będzie można zakupić książki podróżnika oraz zdobyć jego autograf.

REKLAMA

– Zapomnijmy o wieży Eiffla, Koloseum czy Akropolu. Tym razem poznamy miejsca w Europie, o których mało kto słyszał. Zawędrujemy do miasteczka milionerów, dzielnicy hippisów, tajemniczego podziemnego cmentarza, dowiemy się, gdzie znajduje się głowa dinozaura z planu filmu „Park Jurajski” oraz poznamy miasteczko, w którym co dziesięć lat mężczyźni zapuszczają długie włosy i brody. Zapraszam na nietypową wycieczkę po Europie!” – zapowiada Szulim.

Michał Szulim to autor bestsellerowej książki pod tytułem „Miejsce na ziemi, czyli podróże małe i duże” z 2017 roku oraz jej kontynuację z roku 2019. Podróżnik jest też wokalistą zespołu „PLATEAU”, z którym nagrał sześć płyt i zagrał blisko osiemset koncertów. Jest dziennikarzem Radia dla Ciebie, współpracownikiem pisma podróżniczego „All Inclusive” oraz twórcą bloga www.MiejsceZaMiejscem.pl.

Spotkanie odbędzie się w koneckiej Egipcjance w środę 27 kwietnia o godzinie 17:00 i będzie całkowicie darmowe.

Źródło: MGDK Końskie

fot. Miejsce za miejscem

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *