REKLAMA

Stąporków: Ukradła portfel ze sklepowej lady

Policjanci ze Stąporkowa zatrzymali kobietę, która w minionym tygodniu dokonała kradzieży portfela ze sklepowej lady. Za popełniony czyn grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Do kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy doszło w miniony poniedziałek (05.06) w jednym ze sklepów na terenie Stąporkowa. 68-latek pozostawił na sklepowej ladzie portfel, który widocznie spodobał się jednej z oczekujących do kasy klientek. Kobieta wykorzystując moment, zabrała pozostawiony portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy” – relacjonuje sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Następnego dnia, nieuczciwa 47-letnia kupująca została zatrzymana przez funkcjonariuszy ze Stąporkowa, w trakcie czynności skradzione dokumenty zostały odzyskane. Za popełniony czyn grozi jej teraz do 5 lat pozbawiania wolności.

REKLAMA

2 thoughts on “Stąporków: Ukradła portfel ze sklepowej lady

  1. Mefisto pisze:

    Sknerę. Dlaczego mężczyźni mają wyższe emerytury? Bo okradają kobiety. Skoro za tą samą pracę biorą więcej, to komuś zabierają.

  2. Mefisto pisze:

    Policja kiedyś zrozumie, że to zależy od nich. Policjanci powinni być bez zarzutu zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. A z tym drugim jest tak źle, że rzutuje to na ich pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *