REKLAMA

Strażacy robią pompki dla Bruna. Zobaczcie materiał [wideo]

W połowie października Ochotnicza Straż Pożarna Końskie ruszyła ze specjalnym challenge’m dla Bruna Słowińskiego (wpłat możecie dokonywać TUTAJ). Polega on na wykonaniu przez druhów 10 pompek, uwiecznieniu ich na filmie i wrzuceniu nagrania do sieci, a następnie dokonaniu wpłaty w portalu Siepomaga. Już kilkanaście jednostek straży poszło za tym przykładem.

REKLAMA

W zainicjowany przez Ochotniczą Straż Pożarną z Końskich i druha Jarosława Kowalczyka w dniu 16 października Challange dla Bruna (więcej informacji o tym), połączony z wpłacaniem datków dla Bruna Słowińskiego, 2-letniego chłopca chorego na nowotwór poprzez portal Siepomaga, sukcesywnie włączają się kolejne jednostki strażaków z całego powiatu koneckiego.

REKLAMA

Spośród trzech wytypowanych, na wyzwanie odpowiedzieli druhowie z OSP Radoszyce. Z ich wyboru dołączyło OSP Fałków i Kozów, po nich Królewiec, Ruda Maleniecka, Lipa, Wyszyna Fałkowska, Wilczkowice, Czermno, Słupia, Mnin. Nie wszystkie nominowane jednostki dotychczas odpowiedziały na rzucone im wyzwanie, możemy się więc spodziewać, że to nie koniec zmagań strażaków o skompletowanie dla Bruno Słowińskiego pełnej sumy 2 mln zł na leczenie. Tymczasem możemy oglądać tych, którzy już się włączyli i wpłacili darowizny.

W challange’u można typować nie tylko jednostki OSP, ale również inne administracyjne podmioty i organizacje państwowe, także spoza powiatu. Jak dotychczas za pompki najchętniej zabierają się jednak sami strażacy.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz