Świetny start sezonu KSSPR Końskie! [retransmisja]

W sobotę tuż po godzinie 12:00 w Zabrzu rozpoczął się pierwszy ligowy mecz KSSPR Końskie w sezonie 2023/2024. Nasi pewnie zwyciężyli w hali rywala.

Powyżej możecie zobaczyć retransmisję spotkania (wideo przygotowane przez Czarny Piotruś Media).

Pierwsza bramka w tym meczu należała do „Koni” i inicjatywy nasz zespół nie oddał już do końca. Przypomnijmy, że w przerwie pomiędzy sezonami w klubie doszło do spory ilości zmian kadrowych. To choćby powrót wychowanka koneckiego klubu – Artura Rurarza, który poprzedni rok spędził grając w Luksemburgu. Poinformowano o zakontraktowaniu Sebastiana Włoskiewicza ze Stali Mielec oraz Karola Włodarskiego i Wiktora Osmana, którzy reprezentowali barwy KS Vive Kielce. W Końskich zagrają także Maciej Stępniewski i Grzegorz Hubka z Enea Orląt Zwoleń. Zespół opuścili Wiktor Ciszek i Wiktor Wiktorowski. Odszedł też trener Mirosław Curyło, a zespół prowadzi Arkadiusz Bąk, pomaga mu Przemysław Matyjasik.

SPR Górnik Zabrze – KSSPR Końskie foto. KSSPR Końskie

Póki co wydaje się, że to wszystko idzie w dobrym kierunku. „Konie” ostatnio wygrały dobrze obsadzony turniej towarzyski w Zwoleniu, a teraz inaugurują ligę notując pewną wygraną.

W sobotni wyjazdowym spotkaniu KSSPR do przerwy prowadziło 14:18, a na koniec na tablicy mieliśmy wynik 28:41! W sobotę 30 września KSSPR rozegra pierwszy mecz we własnej hali – o godzinie 18:00 koneccy szczypiorniści podejmą AZS AGH Kraków. Już dziś zachęcamy Państwa do kibicowania naszej drużynie!

SPR Górnik Zabrze – KSSPR Końskie 28:41 (14:18)