REKLAMA

Święto w ZDZ Końskie. Dla uczniów i całych rodzin! [wideo, zdjęcia]

W sobotnie popołudnie w szkole Zakładu Doskonalenia Zawodowego przy ulicy Piłsudskiego w Końskich zorganizowano Dzień Otwarty, a także piknik rodzinny. Atrakcji była tam cała masa! 

REKLAMA

W tym dniu można było zapoznać się z ofertą kształcenia, uzyskać informacje dotyczące zapisów do szkoły, a także zwiedzić bazę dydaktyczną. Organizatorzy przygotowali jednak szereg atrakcji. To między innymi strefa gastronomiczna z pysznościami przygotowywanymi przez kuchnię placówki, pokazy służb mundurowych, eksperymenty chemiczne, występy artystyczne, czy dmuchańce dla najmłodszych. A także wiele więcej atrakcji!

REKLAMA

O tym co działo się podczas Dnia Otwartego oraz o samej szkole opowiedzieli nam: dyrektor placówki Kinga Ostrowska oraz w tym roku kończąca szkołę uczennica Natalia. Wypowiedzi znajdziecie w materiale wideo.

Przypominamy, że trwa rekrutacja do ZDZ-tu na rok szkolny 2023/2024. Wystarczy wejść na stronę internetową Szkoły – Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (kielce.pl)  lub zadzwonić pod numer telefonu  tel. 41 372 31 87 by uzyskać wszelkie informacje o kierunkach i procedurach jakie wiążą się z naborem do szkoły!

Zdjęcia:

materiał sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *