REKLAMA

Szpiega zostaje z Neptunem. Niebawem wybory zarządu

Wiadomo już, że trener Waldemar Szpiega jeszcze przed ostatnim meczem w sezonie podpisał wstępne porozumienie z Zarządem Neptuna Końskie odnośnie pracy w klubie w przyszłym sezonie. Za kilka dni czekają nas natomiast wybory zarządu.

REKLAMA

Trener Szpiega w klubie czuje się dobrze i będzie z nim pracował w kolejnym sezonie.

O przedłużeniu umowy poinformowali nas przedstawiciele klubu – „W dniu wczorajszym wstępnie została przedłużona umowa na kolejny sezon 2019/2020 pomiędzy Zarządem MKS NEPTUN Końskie, a trenerem  Waldemarem Szpiegą. Obie strony były i są zadowolone ze współpracy i sądzimy, że tak będzie również w nowym sezonie” – mówi Dariusz Sapieja, spiker i przedstawiciele zarządu.

Wiadomo już także, że 26 czerwca odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu, a podczas niego mogą zostać dokonane zmiany w zarządzie. Mówi się o tym, że prezes Neptuna Grzegorz Telka po wielu latach pracy zamierza zrezygnować z tej funkcji.

REKLAMA

Wiadomo już, że konecczanie sezon 2018/2019 w IV Lidze skończą na drugim miejscu. Ostatni mecz sezonu z trzecim w tabeli Granatem Skarżysko-Kamienna rozegrają na wyjeździe w środę 19 czerwca.

REKLAMA

Dodaj komentarz