REKLAMA

TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 66, część 1

W TKN Studio tym razem gościliśmy burmistrza Końskich Krzysztofa Obratańskiego. W pierwszej części rozmowy mówimy przede wszystkim o trwających pracach w Końskich i związanych z nimi opóźnieniach. Burmistrz odpiera zarzuty, wyjaśnia skąd opoźnienia, ale i przeprasza – na przykład przedsiębiorców działających w centrum Końskich. 

REKLAMA

Opóźnione prace w centrum Końskie, Centrum Kultury wciąż wymagające poprawek. Kwestia uruchomienia kina w Końskich oraz powrót osobowych pociągów do regionu. To główne tematy naszej rozmowy z Krzysztofem Obratańskim w pierwszej części świątecznej rozmowy w TKN Studio. Zapraszamy do oglądania.

Część drugą zaprezentujemy Państwu w tkn24.pl już za kilka dni. 

REKLAMA

REKLAMA

2 thoughts on “TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 66, część 1

  1. Wicher pisze:

    Największym i najcięższym w skutkach zagrożeniem dla obywatela jest korupcja. Jej skutkiem jest degradacja życia człowieka, który padnie jej ofiarą. Wszystkich zagrożeń człowiek może uniknąć, tylko tego jednego nie jest w stanie, gdyż jego sprawa zależy od woli skorumpowanego funkcjonariusza publicznego. Ze wszystkich postulatów programowych PiS nie wywiązał się z tego, na którym zyskał społeczne poparcie. Korupcja nadal zbiera ogromne żniwo. Politycy rządzącej grupy i przez nią popierani mają w niej znaczący udział. To wyjaśnia, dlaczego PiS odstąpił od swych pierwotnych idei programowych. Stał się kolejną bandą złodziei.

  2. Konstantynopolistanczykiewiczykówna pisze:

    Nic dodać, nic ująć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *