REKLAMA

TKN Studio: Lilla Brożyna (PiS), odcinek 93

W najnowszym odcinku TKN Studio naszym gościem jest Lilla Brożyna, radna powiatowa, a obecnie kandydatka (nr 22) z listy Zjednoczonej Prawicy do Sejmu RP. Zapraszamy do oglądania. 

REKLAMA

Lilla Brożyna zawodowo związana jest z służbą zdrowia, pracuje w Szpitalu im. św. Łukasza w Końskich. Jest też radną powiatową reprezentuje tam gminę Stąporków. Obecnie walczy o głosy mieszkańców w wyborach do Sejmu RP zaplanowanych na 15 października. Brożyna. Rozmawialiśmy o jej motywacjach wyborczych i programie, który PiS proponuje Polakom na kolejne 8 lat. Dużą część rozmowy zdominował temat działalności Szpitala im. św. Łukasza w Końskich.

REKLAMA
REKLAMA

13 thoughts on “TKN Studio: Lilla Brożyna (PiS), odcinek 93

 1. King pisze:

  Ile ta baba ma lat bo mówi w wywiadzie że 38 a że pracuje koło 40 te pisiory tow życiu prawdy nie powiedzą

 2. Konecczanka pisze:

  Widać polityczną prawdę w ogłoszeniach dzisiaj w Mikołaju. Ksiądz polityk poszedł po bandzie! Agitacja z ambony, namawianie ludzi do głosowania za pisiorami i udział w referendum.
  I tak wygląda katolicyzm konecki. Wstyd! Ambona jest do wykładania ewangelii.
  Jedyne mądre rozwiązanie to głosować za rozdziałem polityki od kościoła.
  Do księdza: Zajmij się Pan zbawieniem ludzi a nie wyborami!

 3. Emeryt pisze:

  Typowy pisowiec bez umiejętności wypowiedzi i wiedzy. Dokładnie tak samo jak Dudu który jak mu ktoś nie napisze to sam się nie wypowie

 4. Mieszkaniec pisze:

  Wstyd dla Końskich że powiat reprezentuje taki kandydat. Ta kobieta to nie wie co mówi. Jej program to uwielbianie dyrektor szpitala. Czyżby w tej organizacji nie było mądrzejszej osoby?

 5. Rad77 pisze:

  Lila ma 38 lat (37lat pracuje w służbie zdrowia 😂😂😂) po prostu dno masakra

 6. Mieszkaniec pisze:

  Najwięcej yyyyyy-rekordowa ilość. Następny rekord to 146 km dróg w osiem lat! Same przechwaly;teraz dobry posiłek w szpitalu!Osiem lat rządzących to nie interesowało.A tak na marginesie;kto tą kobietę ubiera i maluje?-tragedia!!

 7. cioteczka pisze:

  z sentymentalnych wzgledow postanowilam wysluchac wywiadu. Z przykrosica musze stwierdzic, ze forma wypowiedzi to MASAKRA. Przez ciagle „yyyyyyyyy” „yyyyyyy” NIE DALAM RADY dociagnosc nawet do polowy. Czy ci kandydaci naprawde nie maja kogos kto probnie wysluchalby ich wypowiedzic i „podrasowal” sposob wypowiadania????
  calkowicie pomijam tresci, bo sie nie znam.

 8. Swierczów pisze:

  Pani Lillo w trakcie agitacji do ostatnich wyborów na radnego powiatowego obiecała pani budowę (remont) drogi powiatowej na odcinku od Staporkowa przez Pardołów – Świerczów do tzw drogi kieleckiej. W ubiegłym roku faktycznie położono nowy poszerzony dywan asfaltowy na odcinku od Stąporkowa do Pardołowa. Nie wykonano natomiast nawet przeczyszczenia rowów przy drodze, które obecnie są zarośnięte, a gałęzie z krzaków w rowach prawie wkraczją w jezdnię asfaltową. W tym roku w obecnej chwili rozpoczęto budowę (remont) tej drogi na odcinku od Pardołowa przez Świerczów do ulicy kieleckiej. Z wypowiedzi budownicznych wynika, że droga ta nie będzie poszerzona tak jak do Pardołowa. Nie będą także czyszczone rowy przydrożne, które niejednokrotnie są na wyższym poziomie niż dywan asfaltu. Na pewno nie będzie budowy chodnika, który też pani obiecywała. Jaki jest sens kłaść nowy dywan asfaltowy z którego woda nie ma gdzie spływać, bo rowy przydrożne są powyżej dywanu asfaltowego. Między Pardołowem, a Świerczowem dokonano wyrębu drzew przydrożnych po których pozostały w ziemi wystające na wysokość około 50 cm pnie. Skoro droga nie będzie poszerzana to jaki sens miało wycinanie drzew. Przecież wystające z ziemi ( niejednokrotnie zarośnięte trawą pnie) stanowią duże zagrożenie w bezpieczeństwie poruszających sie tą droga pojazów. Ta droga powiatowa przez Pardołów i Świerczów jest drugą drogą wyjazdową z powiatu do stolicy województwa. Oddałem na panią głos w trakcie wyborów powiatowych, sądziłem że jako radna mieszkająca kiedyś w Pardołowie faktycznie chce pani coś zrobić dla tego regionu. Ostatnio roznosiła pani ulotki wyborcze jako kandydatka na posła, widziała pani jak wyląda budowa tej drogi, zrodziła sie u mnie wielka wątpliwość czy oddam na panią głos, jaki i na reprezentowaną przez panią partię. Szanowna redakcjo, a może Wy z kamerą pokażecie tą drogę, a w zasadzie jej opłakany stan, gdzie w trakcie budowy zerwane pobocza utwardzane sa kołami jadącej ciężarówki, te zarośniete rowy których poziom jest powyżej asfaltu, te pozostawione pnie w pasie drogi. Pozdrawiam mieszkaniec Świerczowa. Proszę o przekazanie tego komentarza radnej.

Dodaj komentarz