REKLAMA

Końskie: wypożyczysz auto przez internet! Z Top Rent

Od teraz w Końskich można zarezerwować i ostatecznie wypożyczyć auto przez internet. Taką usługę zaczęła świadczyć wypożyczalnia samochodów Top Rent pod adresem www.toprentwypozyczalnia.pl/. Kontaktować się z tym miejscem można także telefonicznie: 722 012 002. 

REKLAMA

TOP RENT WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KOŃSKIE mieści się przy ulicy Fabrycznej 5 w Końskich i oferuje całodobowo krótko i długotrwały wynajem samochodów dostawczych, 9-osobowych oraz osobowych. Wynajem możliwy jest z kierowcą lub bez. Do wynajmu zaprasza prowadzący tę działalność Paweł Dróżdż. Firma prowadzi także usługi transportowe na terenie całego kraju!

REKLAMA

Nowością jest możliwość bezinwazyjnego zarezerwowania i wypożyczenia aut przez internet (możecie zrobić to TUTAJ). To znakomita opcja choćby dla koneckich emigrantów, którzy do rodzinnych domów przylatują/przyjeżdżają na przykład na weekendy, wakacje, czy święta. Warto zapoznać się z flotą proponowaną przez wypożyczalnię Pawła Dróżdża. Znajdziemy tam auta skrojone pod każdego użytkownika, ale warto mieć na uwadze, że oferta samochodów jest na bieżąco wzbogacana.

Dodatkowo firma świadczy także każdego rodzaju usługi transportowe – choćby związane z przewozem osób, również na dalsze trasy po terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Top Rent Wypożyczalnia Samochodów Końskie, 
Końskie ul. Fabryczna 5
telefon: 722-012-002
Facebook – TUTAJ

www i wypożyczanie online – TUTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz