REKLAMA

Tragiczny wypadek. Nie żyje kierowca po zderzeniu z ciężarówką [zdjęcia]

W nocy z czwartku na piątek, około godziny 4:20 doszło do jak się okazuje tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej 42 w powiecie koneckim. Między Dębą a Kazanowem zderzyły się ze sobą samochód osobowy i ciężarówka. Nie żyje mężczyzna. 

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś około godziny 4:20, w rejonie Nowego Kazanowa – trasa K 42, 30 letni kierujący pojazdem volkswagen passat jadąc w kierunku Radomska, z nieznanych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy volvo, którym kierował trzeźwy 59-latek. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący VW poniósł śmierć na miejscu. W miejscu zdarzenia wciąż są utrudnienia, droga jest całkowicie zablokowana” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Jak udało nam się ustalić tuż po zdarzeniu kierujący volkswagenem był wycinany z pojazdu przez strażaków. Niestety od razu nie dawał żadnych oznak życia, poniósł śmierć na miejscu. Jak podaje Regionalny System Ostrzegania utrudnienia drogowe mogą potrwać nawet do 9 rano. Obecnie przejazd jest całkowicie zablokowany, a objazd wytyczono przez Sielpię Wielką.

Zdjęcia (OSP Ruda Maleniecka, PSP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *